Торкретування застосовується для посилення споруд та ремонту будівель. Під торкретуванням – пошарове напилення составів, які містять цемент, під високим тиском. В результаті досягається сильна адгезія частинок робочої суміші і оброблюваної поверхні, заповнюються тріщини, порожнечі, дрібні пори. Отриманий торкрет бетон проявляє властивості важких і легких марок бетону. Отриманий бетон має особливість: більш міцна і довговічна структура з високою водонепроникністю, морозостійкістю, хімстійкістю, тріщиностійкістю.

За допомогою добавок і наповнювачів в торкрет суміші, варіюються властивості матеріалу. Наприклад, можна отримати поверхню з підвищеною вогнестійкістю, теплопровідністю або стійкістю до агресивного середовища. Під час робіт використовується торкрет установка (в неї входять компресор і машина для торкретування). Процес ділиться на цикли, кожен з яких збільшуе шар на 10-30 міліметрів.

Торкрет бетон 1
Торкрет бетон 2

Торкретування бетону має ряд переваг:

  • стійкість до води і перепадів температур;
  • мала товщина бетонного шару;
  • висока щільність розчину;
  • висока стійкість до механічних пошкоджень;

Торкретування буває буває двох видів:

  1. Сухий метод.
  2. Мокрий процес.

Вибір того чи іншого виду визначається поставленими завданнями, типом установки, умовами підготовки суміші, вимогами до поверхні, розташуванням об’єкта і т.д.

Торкретування стін та інших конструкцій має бути виконано професійною бригадою з використанням суміші, яка відповідае вимогам.

Компанія БК ГІСКОН більше 14 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до безпосереднього їх виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності і довговічності проведених нами робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наши клиенты