Торкретування застосовується для посилення споруд та ремонту будівель. Під торкретуванням – пошарове напилення складів, що містять цемент, під високим тиском. В результаті досягається сильна адгезія частинок робочої суміші та оброблюваної поверхні, що заповнюються тріщини, порожнечі, дрібні пори. Отриманий торкрет бетон виявляє властивості важких і легких марок бетону. Отриманий бетон має особливість: більш міцна та довговічна структура з високою водонепроникністю, морозостійкістю, хімстійкістю, тріщиностійкістю.

За допомогою добавок і наповнювачів у торкрет суміші, варіюються властивості матеріалу. Наприклад, можна отримати поверхню з підвищеною вогнестійкістю, теплопровідністю або стійкістю до агресивної середовища. Під час робіт використовують торкрет установку (до неї входять компрессор і машина для торкретування). Процес ділиться на цикли, кожний з яких збільшує кулю на 10-30 міліметрів.

За допомогою добавок і наповнювачів в торкрет суміші, варіюються властивості матеріалу. Наприклад, можна отримати поверхню з підвищеною вогнестійкістю, теплопровідністю або стійкістю до агресивного середовища. Під час робіт використовується торкрет установка (в неї входять компресор і машина для торкретування). Процес ділиться на цикли, кожен з яких збільшуе шар на 10-30 міліметрів.

Торкрет бетон 1
Торкрет бетон 2

Торкретування бетону має ряд переваг:

• стійкість до води та перепадів температур;

• мала товщина бетонної кулі;

• висока щільність розчину;

• висока стійкість до механічних пошкоджень;

Торкретування буває двох видів:

1. Сухий метод.

2. Мокрий процес.

Вибір того чи іншого виду визначається поставленими завданнями, типом установки, умовами підготовки суміші, вимогами до поверхні, розташуванням об’єкта тощо.

Торкретування стін та інших конструкцій має бути виконане професійною бригадою з використанням суміші, яка відповідає вимогам.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти