До матеріалів для виготовлення спортивних покриттів висуваються високі вимоги. Тут потрібна міцність, довгострокова експлуатація, пожежна безпека, легкість у прибиранні. Для різних видів спорту потрібен певний рівень пружності та жорсткості покриття.

На ринку представлено безліч варіантів матеріалу для покриття: гумове покриття для спортзалу та модульні покриття, призначені для створення тимчасової конструкції (спортивні підлоги, покриття для тенісного корту, спортивне покриття для вулиці і т.д.)

Кожен вид спорту висуває свої вимоги, засновані на сезонності проведених заходів та змагань. Виходячи з цього, виділяється кілька видів покриттів.

Спортивні покриття 1
Спортивні покриття 2
Спортивні покриття 3
  1. Для закритих приміщень (футбол, теніс, баскетбол, гандбол): каучукове покриття, лінолеум, ПВХ-настили.
  2. Спортивні покриття для відкритих майданчиків (футбол, регбі, теніс, хокей на траві). Такі майданчики бувають тимчасовими (під ігровий сезон) і вимагають простоти і невеликих трудовитрат при монтажі. Це: каучукове, грунтове або наливне покриття, модульні підлоги, а також гумове покриття для дитячих майданчиків.
  3. Екологічність і безпека підлогового покриття – головні вимоги. Вам потрібні сертифікати відповідності міжнародним нормам і стандартам якості. Важливу роль відіграє, наскільки рівно виконано покриття, його зносостійкі якості і злегка шероховата поверхня, яка виключає слизькість покриття.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти