Робота з клієнтами 1
Робота з клієнтами 2

Клієнтська політика

  1. Ми працюємо за гроші, вирішуємо проблеми і завжди готові обґрунтувати вартість робіт, яка ніколи не дорівнює їх собівартості.
  2. Вартість наших робіт не є визначальним фактором для клієнта. Наш клієнт готовий платити за співпрацю з досвідченими фахівцями, яким немає рівних на ринку.
  3. Наші комерційні пропозиції відрізняються не лише ціною, а й конкретним змістом, що визначається проблемою клієнта. Наші пропозиції враховують унікальні особливості проекту та включають наше бачення проблеми, альтернативні варіанти її вирішення, а також аргументи за і проти запропонованих альтернатив.
  4. Ми знаємо свій ринок та знаємо ціни конкурентів. Ми знаємо, як улаштовані конкуренти та знаємо їх проекти. Ми знаємо їх проблеми і можемо їх передбачати.
  5. Якщо клієнт звернувся до нас з проблемою, ми повинні її вирішити – це наше правило.
  6. Клієнту, який шукає варіант “подешевше”, ми готові надати допомогу та порекомендувати партнерів, у яких дешевше.

Культура виробництва

  • Якщо потрібно на вчора. Ми любимо та вміємо працювати швидко. Ми виконуємо роботи точно відповідно до графіка, але частіше швидше. Великий штат робітників дозволяє працювати на 10-15 об’єктах одночасно та швидко нарощувати потужності, якщо це необхідно.
  • Контроль якості. На об’єктах працюють навчені та атестовані робочі, виконроби, технологи. Використовуються сучасні матеріали та надійне обладнання.
  • Документи. Наша робота прозрачна і передбачувана завдяки налагодженим процедурам та процесам, досконалому документообігу. Під час виконання та по закінченню робіт, ви отримуєте повний пакет проектної та виконавчої документації.
  • Юридична чистота угод. ГІСКОН – законослухняна компанія, яка не використовує «сірі» схеми і не ухиляється від сплати податків. Усі наші співробітники, включаючи робітників, отримують легальну заробітну плату. У нашій компанії працюють висококласні бухгалтери та юристи. Ми пропонуємо клієнтам та партнерам різні варіанти співпраці, які враховують інтереси всіх сторін.

Наші кліенти