Ми будуємо ефективну команду однодумців, орієнтованих на досягнення загального результату.

Наш загальний результат – отримання прибутку через якісне задоволення потреб клієнтів у наших продуктах та роботах.

Побудова ефективної команди – запорука успіху компанії.

Головним командоутворюючим заходом ми вважаємо щомісячні стратегічні зустрічі, під час яких колеги збираються:

• відкрито висловлюють свої думки та емоції;

• кажуть про відчуття, роботу в колективі та проблеми, з якими стикаються;

• про завдання, які хочуть обговорити та вирішити всі разом.

У такий спосіб ми вчимося співпрацювати та діяти командою.

Робота в Гіскон 1
Робота в Гіскон 2

Усі співробітники БК ГІСКОН приймають та поділяють спільні цінності та принципи. В основі нашої корпоративної культури лежить постійне навчання та розвиток співробітників, доля кожного у вирішенні виникаючих проблем та рух уперед.

ГІСКОН надає співробітникам можливість отримати бракуючі для виконання завдань знання, навички та компетенції. Навчання проводитиметься у вигляді майстер-класів, тренінгів та виїзних заходів.

Для ефективної роботи співробітнику необхідна чітка постановка завдань його керівником. Наші топ-менеджери вміють ставити завдання та оцінювати результат їх виконання.

Наші співробітники зростають і розвиваються, як на посаді, так і в зарплаті, за стабільних показників успішного вирішення поставлених йому завдань.

Ми дотримуємось вимог трудового законодавства, тому співробітники соціально захищені, отримують офіційну заробітну плату та забезпечені соціальними гарантіями праці та відпочинку.

Робота в Гіскон 3

Ми працюємо у сучасному, технічно оснащеному офісі, забезпечені всім необхідним для роботи.

Ми вміємо цікаво та весело відпочивати. Компанія організовує масштабні корпоративні заходи.

Ми заохочуємо виражені лідерські якості та привітаємо активних і цілеспрямованих людей, відкритих всьому новому, готові удосконалювати свої професійні знання та навички, навчатися новим технологіям бізнесу, брати на себе відповідальність за результат.

Ми не готові співпрацювати з інфантильними та втомленими людьми, які критикують все і вся, пасують перед труднощами, а також з людьми, які не хочуть освоювати нові технології бізнесу та які не вміють працювати в активному темпі.

Команда БК ГІСКОН налічує понад сто осіб. Багато хто працює більше 10 років і становить ядро ​​колективу.

Ми запрошуємо до нашої команди людей, які бажають навчатися і розвиватися разом з нами. Тих, хто хоче і готовий долучатися до сучасних технологій будівництва, відповідати за результат своєї роботи та підвищувати свою кваліфікацію.