Утеплення та розухилення полістиролбетоном виконується з використанням таких матеріалів і будівельних заходів:

Гранули полістиролу – екологічно чистий матеріал з високою тепло- та звукоізоляцією. Широко використовується для утеплення покрівлі та підлоги. Для м’яких покриттів (лінолеум, ковролін) виконується фінішна стяжка з наливної підлоги. Жорсткі покриття (кахель, паркету) кладуться прямо на основу з полістиролбетону.

Заливка стін полістиролбетоном. Застосовується для заливки стін в будівництві малоповерхових приватних будинків і нежитлових приміщень. У суміш для заливки входять: спінений полістирол, цемент, вода і різні добавки. Розрізняють укладання стін з полістиролбетону в незйомній та зйомній опалубці.

Утеплення даху полістиролом. Призначення покрівлі – не тільки захищати будівлю від прямого попадання вологи ззовні, а й перешкоджати втраті теплого повітря зсередини житлового приміщення. Саме тому дах необхідно якісно утеплити і виконати необхідні ухили. З цією метою застосовується полістирол. Для швидкої заливки полістиролбетону використовується апарат, який за один заміс готує 1м3 суміші, що дозволяє за робочу зміну залити близько 40м3. Основні переваги: економічність, низька матеріалоємність, дуже низька теплопровідність, легкість в розпилюванні і надання будь-якої форми, низька вага (близько 300-350 кг в м.куб), а значить невелике навантаження на фундамент, перекриття, екологічність матеріалу.

Полістиролбетон 1
Полістиролбетон 2

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти