Фахівці ГІСКОН стежать за розвитком будівельної сфери, інноваційними технологіями і трендами, тому завжди пропонують оптимальне і надійне рішення задачі, пов’язаної з гідроізоляцією.

Гідроізоляція 1
Гідроізоляція 2
Гідроізоляція 3
Гідроізоляція 4
Гідроізоляція 5
Гідроізоляція 6

Компанія ГІСКОН займається гідроізоляцією в сфері будівництва більше 17 років і надає якісні послуги за наступними напрямками:

Гідроізоляція підвальних приміщень. 

Найбільша небезпека для фундаменту і конструкцій, які перебувають під першим поверхом будівлі – грунтові, дощові і талі води. Вони руйнують ЖБ-конструкції, призводять до корозії металів, тріщин в бетоні, виникненню грибків і скороченню терміну експлуатації всієї будівельної конструкції. Саме тому гідроізоляція підвалу і гідроізоляція підлоги підвалу – невід’ємна частина робіт зі створення екологічно чистого середовища і довговічності будови.

Гідроізоляція паркінгу. 

Паркінги діляться на підземні і наземні. Підземні розташовуються в безпосередній близькості до грунтових вод. Щоб уникнути проникнення вологи всередину конструкції необхідно виконати якісну, надійну і, головне, довговічну гідроізоляцію.

Надземні паркінги. Так як вони розташовуються під відкритим атмосферним впливом, то вимагають захисту від дощу, снігу та згубного впливу ультрафіолету.

Гідроізоляція фундаменту захищає підземну частину споруди від талих і дощових вод. Використовується у випадках, коли грунтові води відсутні під плямою забудови споруди. Цей тип робіт є основоположним в будівельній діяльності. У разі неякісної гідроізоляції фундаменту, подальша внутрішня гідроізоляція стане більш складним, трудомістким і дорогим заходом. Набагато вигідніше і дешевше спочатку провести якісні роботи з використанням надійних і довговічних матеріалів.

Гідроізоляція деформаційних швів. 

Деформаційні шви споруди – одне з найбільш проблематичних місць. Вони вимагають особливого підходу при влаштуванні герметизації або гідроізоляції. Крім адгезії, водонепроникності і інших властивостей при виборі матеріалів для даних робіт потрібно звернути особливу увагу і на деформації, до яких схильні шви на протязі всього періоду експлуатації.

Гідроізоляція тунелів. 

Як і будь-яка інша конструкція, яка постійно піддається серйозним навантаженням, тунель потребує якісної та довговічної гідроізоляції. Від виконання цієї процедури залежить правильність роботи конструкції. Починати турботу про захист від води потрібно ще на етапі проектування об’єкта, причому цим питанням повинні займатися професіонали. Важливо зробити все якомога якісніше, адже якщо знехтувати гідроізоляцією, тунель не зможе нормально виконувати свої функції.

Гідроізоляція фундаментів-ростверків. 

Якісна гідроізоляція свайного фундаменту  забезпечує надійний захист основі будь-якої будівлі від руйнівного впливу грунтових вод і опадів. При цьому особлива увага приділяється захисту свай і ростверку, які найбільш схильні до дії вологи, що може призвести до зниження їх міцності і несучої здатності.

Компанія БК ГІСКОН більше 17 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до безпосереднього їх виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності і довговічності проведених робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти