Найекономічніший і швидкий спосіб влаштування гідроізоляції озер, водойм, полігонів тощо. – це використання полімерних геомембран.

Вихідним матеріалом для геомембран є поліетилен високої (HDPE) та низької щільності (LDPE) з додаванням сажі, антиокислювачів та стабілізаторів високої температури. Тому геомембрани на основі поліетилену характеризуються високими антикорозійними та гідроізоляційними властивостями, гнучкістю, безусадковістю, стійкістю до розтріскування. Вони мають високі механічні характеристики у поєднанні з інертністю до кислот та лугів.

Гідроізоляція штучних водойм, озер, полігонів ТБО 1

Основні переваги використання геомембран:

• Висока швидкість виконання зварювальних робіт

• Простота транспортування та складання матеріалів

• Відпрацьовані методики оцінки якості матеріалів та робіт

• Економічність монтажу

• Абсолютна водонепроникність

• Наявність вертикального протифільтраційного бар’єру

• Високий опір механічним навантаженням

• Хімічна стійкість до дії широкого спектру загрязнюючих речовин

• Низькі витрати на підтримання об’єкту

Області застосування полімерних геомембран:

полігони ТПВ І ПО твердих побутових промислових відходів

автомобільні, залізничні тунелі, а також тунелі для телекомунікацій

сховища особливо небезпечних промислових відходів та шлаків, промислові шлаконакопичувачі

резервуари стічних вод

гноїсховища

ізолятори забруднених грунтів

дамбі та греблі

льодові поля

сховища сухих продуктів

ізоляція нафтосховищ

архітектурні та ландшафтні ставки, озера, водойми, басейни, каскаді,

водоспади, канали

очисні споруди

гідроізоляція комор

снігоприймальні пункти

АЗС

могильники

силостні ями

Гідроізоляція штучних водойм, озер, полігонів ТБО 2
Гідроізоляція штучних водойм, озер, полігонів ТБО 3

Гідроізоляція водойм за допомогою геомембран починається з підготовки поверхні. Прибираються камені, гострі предмети, коріння, які можуть пошкодити мембрану після укладання. Поверхня трамбується до потрібного стану (якщо виконується гідроізоляція бетонного пруда, то всі нерівності ремонтуються ремонтними цементними сумішами або шліфуються).

Укладається захисна куля геотекстилю (500гр), яка захищає мембрану від коріння і залишків дрібних каменів. На наступному етапі мембрана розстеляється поверх геотекстилю з мінімальним нахлистом 50 мм. Усі шви зварюються між собою спеціальним зварювальним апаратом для зварювання мембран (Leister) при температурі близько 450 градусів за Цельсієм. При зварюванні два полотна мембрани стають єдиним цілим і не мають між собою сторонніх шарів. Після зварювання всіх швів виходить повністю герметичний водойм, який залишається тільки наповнити водою.

Для зварювання використовуються зварювальні апарати швейцарської компанії LEISTER, які виконують зварювальні шви найвищої якості навіть при роботі в найнесприятливіших умовах, тому компанія LEISTER не випадково вже протягом кількох десятиліть є лідером на ринку. Унікальні зварювальні апарати LEISTER, що відрізняються потужністю та простотою в управлінні, дозволяють працювати з полімерними мембранами з ПЕНД, ПЕВТ, ПЕ-Х, ПВХ, ПП, ПФЕВЕ, ЕСБ, ЄВА, ТПО товщиною до 5 мм при гідроізоляції полігонів різного призначення, штучних водойм та ставків, каналів, а також тунелів та підземних споруд.

Компанія БК ГІСКОН більше 17 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до їх безпосереднього виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені у надійності та довговічності проведених нами робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти