Під гідроізоляцією басейну мається на увазі подвійна процедура захисту:

Зовнішня:

Захищає бетонну конструкцію від шкідливого впливу грунтових вод і всіх елементів, які в них входять.

Внутрішня:

Гідроізоляція дна і стінок басейну, яка має на увазі з одного боку збереження води, а з іншого – захист чаші резервуара від води, якою він в результаті наповниться. Такий захист сприяє запобіганню появи тріщин при зміні температури та тиску в басейні. Її виробляють різними матеріалами та способами. Кожен замовник вибирає оптимальний та доступний для себе варіант.

Гідроізоляція басейнів 1
Гідроізоляція басейнів 2
Гідроізоляція басейнів 3

Види гідроізоляції

Гідроізоляція басейну повинна бути відносно еластичною, оскільки резервуар може піддаватися певній деформації під тиском води. Крім цього вона повинна бути:

• довговічною;

• міцною;

• стійкою до зовнішніх впливів.

Можливо кількома варіантами:

Обмазувальна цементно-полімерна гідроізоляція. Виробляється на ретельно підготовлену поверхню, лише на внутрішню частину басейну. Найчастіше це:

• Проникаюча. Вона дорожча, але крім захисту від вологи, запобігає появі тріщин і робить бетонну конструкцію міцнішою.

• Обмазувальні полімерними складами на основі поліуретану та полімочевини. Таке покриття стійке до хімічних речовин, що використовуються для очищення води в басейні. Основний недолік – несумісність з деякими оздоблювальними матеріалами.

• Гідроізоляція з використанням декоративних ПВХ мембран. Переваги: ​​легке укладання, ремонтопридатність, невисока вартість, витримування механічних навантажень.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти