Благоустрій території – одна з основних стадій освоєння будівельної ділянки. Благоустрій таких територій передбачає проведення цілого комплексу робіт, заходів, які не тільки роблять територію більш привабливою для очей, але й забезпечують чистоту, зручність та безпеку для майбутніх мешканців.

Благоустрій території – це цілий комплекс робіт, спрямованих на надання привабливого вигляду території, втілення ідей ландшафтного дизайну та створення майданчиків для проведення часу.

Тротуарна плитка ФЕМ – універсальний матеріал з великим терміном експлуатації. Відрізняється високою якістю, має різноманітні форми. Найпоширеніший варіант використання вищевказаних матеріалів – укладання пішохідних доріжок із тротуарної плитки, зон паркування, монтаж тротуарної плитки та укладання тротуарної плитки на дачі, міському парку тощо.

Професійне укладання тротуарної плитки.

  • Підготовка поверхні: на площу укладання наносяться контури та виставляються орієнтири, після цього готують підставу.
  • Планування: для підготовки необхідно зняти верхню кулю ґрунту та постелити вирівнюючу, потім створюються нахили, дренажну кулю та водовідведення.
  • Монтаж несучої кулі.
  • Монтаж бордюрів.
  • Пристрій сухого ц/п розчину безпосередньо під тротуарну плитку або бруківку.
  • Укладання тротуарної плитки.
Благоустрій території 1
Благоустрій території 2
Благоустрій території 3

Компанія БК ГІСКОН більше 17 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до їх безпосереднього виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені у надійності та довговічності проведених робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти