Навколишнє середовище і місце розташування агресивно діе на об’єкти (зміна температур, опади, атмосферний тиск, хімічна корозія) піддає конструкцію ризику пошкодження та руйнування. Захист від корозії допоможе продовжити термін експлуатації будівлі на десятиліття і вбереже від передчасного ремонту.

Антикорозійний захист 1
Антикорозійний захист 2

Антикорозійна обробка. Захист від корозії необхідний в багатьох сферах будівельних робіт: коли мова йде про мости, резервуари, металеві конструкції, схильні до руйнування. Метал і бетон завжди знаходиться в небезпеці і схильний до корозій на різних етапах безпосередньої експлуатації. Корозія залізобетонних конструкцій не тільки псує її зовнішній вигляд, але і тягне за собою непоправні руйнування самої конструкції.

Перш ніж провести антикорозійні роботи проводиться підготовка всіх площ оброблюваної поверхні. Залежно від віку конструкції і ступеня її забруднення може проводиться фізичне або ж хімічне антикорозійне очищення.

Антикорозійні матеріали підбираються залежно від: віку конструкції, бюджету, рівня, ступеня агресивності навколишнього середовища та ін. Це можуть бути склади на основі полемочевини, епоксидні або поліуретанові склади.

Компанія БК ГІСКОН більше 14 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до безпосереднього їх виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності і довговічності проведених робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наши клиенты