Навколишнє середовище та місце розташування агресивно діє на об’єкти (зміна температур, осаду, атмосферний тиск, хімічна корозія) піддає конструкцію ризику пошкодження та руйнування. Захист від корозії допоможе продовжити термін експлуатації будинку на десятиліття та вбереже від передчасного ремонту.

Антикорозійний захист 1
Антикорозійний захист 2

Антикорозійна обробка. 

Захист від корозії необхідний у багатьох сферах будівельних робіт: коли йдеться про мости, резервуари, металеві конструкції, схильні до руйнування. Метал і бетон завжди знаходиться в небезпеці і схильний до корозій на різних етапах безпосередньої експлуатації. Корозія залізобетонних конструкцій не тільки псує її зовнішній вигляд, а й тягне за собою непоправне руйнування самої конструкції.

Перш ніж провести антикорозійні роботи проводитиметься підготовка всіх площ оброблюваної поверхні. Залежно від віку конструкції і ступеня її загрязнення може проводитися фізичне або хімічне антикорозійне очищення.

Антикорозійні матеріали підбираються залежно від: віку конструкції, бюджету, рівня, ступеня агресивності довкілля та ін. Це можуть бути склади на основі полімочевини, епоксидні або поліуретанові склади.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наші клієнти