Робота з клієнтами 1
Робота з клієнтами 2

Клієнтська політика

  1. Ми працюємо за гроші, вирішуємо проблеми і завжди готові обґрунтувати вартість робіт, яка ніколи не дорівнює їх собівартості.
  2. Вартість наших робіт не є визначальним фактором для клієнта. Наш клієнт готовий платити за співпрацю з досвідченими фахівцями, яким немає рівних на ринку.
  3. Наші комерційні пропозиції відрізняються не тільки ціною, але і конкретним змістом, який визначається проблемою клієнта. Наші пропозиції враховують унікальні особливості проекту і включають наше бачення проблеми, альтернативні варіанти її вирішення, а також аргументи за і проти запропонованих альтернатив.
  4. Ми знаємо свій ринок і знаємо ціни конкурентів. Ми знаємо, як влаштовані конкуренти і знаємо їх проекти. Ми знаємо їх проблеми і можемо їх передбачати.
  5. Якщо клієнт звернувся до нас з проблемою, ми повинні її вирішити – це наше правило.
  6. Клієнту, який шукає варіант “подешевше”, ми готові надати допомогу і порекомендувати партнерів, у яких дешевше.

Культура виробництва

  • Якщо потрібно на вчора. Ми любимо і вміємо працювати швидко. Ми виконуємо роботи точно відповідно до графіка, але частіше швидше. Великий штат робітників дозволяє працювати на 10-15 об’єктах одночасно і швидко нарощувати потужності, якщо це необхідно.
  • Контроль якості. На об’єктах працюють навчені і атестовані робочі, прораби, технологи. Використовуються сучасні матеріали і надійне обладнання.
  • Документи. Наша робота прозора і передбачувана завдяки налагодженим процедурам і процесам, досконалому документообігу. Під час виконання і по закінченню робіт, ви отримуєте повний пакет проектної та виконавчої документації.
  • Юридична чистота угод. ГІСКОН – законослухняна компанія, яка не використовує «сірі» схеми і не ухиляється від сплати податків. Всі наші співробітники, включаючи робітників, отримують легальну заробітну плату. У нашій компанії працюють висококласні бухгалтери та юристи. Ми пропонуємо клієнтам і партнерам різні варіанти співпраці, які враховують інтереси всіх сторін.

Наші кліенти