Ми будуємо ефективну команду однодумців, орієнтованих на досягнення загального результату.

Наш загальний результат – отримання прибутку через якісне задоволення потреб клієнтів в наших продуктах і роботах.

Побудова ефективної команди – запорука успіху компанії.

Головним командоутворюючим заходом ми вважаємо щомісячні стратегічні зустрічі, під час яких колеги збираються та:

  • відкрито висловлюють свої думки і емоції;
  • кажуть про відчуття, роботі в колективі і проблемах, з якими стикаються;
  • про завдання, які хочуть обговорити і вирішити всі разом.

Таким способом ми вчимося співпрацювати і діяти командою.

Робота в Гіскон 1
Робота в Гіскон 2

Усі співробітники БК ГІСКОН приймають і поділяють спільні цінності та принципи. В основі нашої корпоративної культури лежить постійне навчання і розвиток співробітників, участь кожного у вирішенні виникаючих проблем і рух вперед.

ГІСКОН надає співробітникам можливість отримати бракуючі для виконання завдань знання, навички та компетенції. Навчання проводиться у вигляді майстер-класів, тренінгів та виїзних заходів.

Для ефективної роботи співробітнику потрібна чітка постановка завдань його керівником. Наші топ-менеджери вміють ставити завдання і оцінювати результат їх виконання.

Наші співробітники ростуть і розвиваються, як на посаді, так і в зарплаті, при стабільних показниках успішного вирішення поставлених йому завдань.

Ми дотримуємося вимог трудового законодавства, тому співробітники соціально захищені, отримують офіційну заробітну плату і забезпечені соціальними гарантіями праці та відпочинку.

Робота в Гіскон 3

Ми працюємо в сучасному, технічно оснащеному офісі, забезпечені всім необхідним для роботи.

Ми вміємо цікаво і весело відпочивати. Компанія організовує масштабні корпоративні заходи.

Ми заохочуємо виражені лідерські якості і вітаємо активних і цілеспрямованих людей, відкритих всьому новому, готові вдосконалювати свої професійні знання і навички, навчатися новим технологіям бізнесу, брати на себе відповідальність за результат.

Ми не готові співпрацювати з інфантильними і млявими людьми, які критикують все і вся, пасують перед труднощами, а також з людьми, які не хочуть освоювати нові технології бізнесу і які не вміють працювати в активному темпі.

Команда БК ГІСКОН налічує понад сто осіб. Багато хто працює більше 10 років і становлять ядро ​​колективу.

Ми запрошуємо в нашу команду людей, які бажають навчатися і розвиватися разом з нами. Тих, хто хоче і готовий долучатися до сучасних технологій будівництва, відповідати за результат своєї роботи і підвищувати свою кваліфікацію.