Одним з пріоритетних напрямків БК ГІСКОН є комплекс робіт по тепло і гідроізоляції плоских покрівель.

При зведенні будівельної конструкції важливу роль відіграє своєчасна і якісна гідроізоляція покрівлі. Ця частина будівлі цілодобово схильна до впливу руйнівних чинників: атмосферні зміни клімату і тиску, опади (дощ, сніг, град). Це може спровокувати швидке виведення покрівельного пирога з експлуатації, що призведе до замокання підпокрівельних приміщень, утворення цвілі і грибка, замокання всього покрівельного пирога, а в разі використання гідрофільного утеплювача, втрати теплоізоляційних характеристик. Матеріали, які використовуються в процесі, повинні відповідати нормам якості і таким вимогам:

  • висока механічна міцність;
  • влагонепроникність (без цієї якості гідроізоляція втрачає сенс);
  • гарна теплостійкість для захисту будівлі від зміни температур;
  • висока еластичність при високих і низьких температурах.
Гідроізоляція плоских покрівель 1
Гідроізоляція плоских покрівель 2
Гідроізоляція плоских покрівель 3
Гідроізоляція плоских покрівель 4
Гідроізоляція плоских покрівель 5

Якщо своєчасно не буде проведена якісна гідроізоляція даху, неминуче буде потрібен ремонт, який потягне за собою величезні витрати власника або експлуатованої компанії.

Гідроізоляція покрівлі проводиться на етапі будівництва об’єкта, що дозволяє спочатку захистити будинок (або будь-яку іншу конструкцію) від руйнівної дії вологи. Це обов’язкова міра захисту.

Найчастіше плоскі покрівлі використовуються в промислових або офісних будівлях, рідше в житлових будинках. Однак останнім часом намітилася позитивна тенденція на користь збільшення плоских покрівель і в приватному житловому будівництві. Все завдяки можливості використання плоского даху в якості додаткової експлуатованої площі, де є можливість розмістити невелику зону відпочинку, розбити клумби і навіть встановити басейн. Розрізняють три основних типи: традиційна, баластна та інверсійна покрівля. Кожен тип має свої плюси і мінуси. Вибір того чи іншого залежить від побажань архрітектора і замовника споруди.

Компанія БК ГІСКОН більше 14 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до безпосереднього їх виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності і довговічності проведених робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наши клиенты