Під гідроізоляцією басейну мається на увазі подвійна процедура захисту:

Зовнішня:

Захищає бетонну конструкцію від шкідливого впливу грунтових вод і всіх елементів, які в них входять .

Внутрішня:

Гідроізоляція дна і стінок басейну, яка має на увазі з одного боку збереження води, а з іншого – захист чаші резервуара від води, якою він в результаті наповниться. Такий захист сприяє запобіганню появи тріщин при зміні температури і тиску в басейні. Її виробляють різними матеріалами і способами. Кожен замовник вибирає оптимальний і доступний для себе варіант.

Гідроізоляція басейнів 1
Гідроізоляція басейнів 2
Гідроізоляція басейнів 3

Види гідроізоляції

Гідроізоляція басейну повинна бути відносно еластичною, так як резервуар може піддаватися деякої деформації під тиском води. Крім цього вона повинна бути:

  • довговічною;
  • міцною;
  • стійкою до зовнішніх впливів.

Можливо декількома варіантів:

Обмазочная цементно-полімерна гідроізоляція. Виробляється на ретельно підготовлену поверхню, тільки на внутрішню частину басейну. Найчастіше це:

  • Проникаюча. Вона дорожче, але крім захисту від вологи, запобігає появі тріщин і робить бетонну конструкцію міцніше.
  • Обмазочная полімерними складами на основі поліуретану і полісечовини. Таке покриття стійке до хімічних речовин, що використовуються для очищення води в басейні. Основний недолік – несумісність з деякими оздоблювальними матеріалами.
  • Гідроізоляція з використанням декоративних ПВХ мембран. Переваги: ​​легка укладка, ремонтопридатність, невисока вартість, витримування механічних навантажень.

Компанія БК ГІСКОН більше 14 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до безпосереднього їх виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності і довговічності проведених нами робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наши клиенты