Благоустрій території – одна з основних стадій освоєння будівельної ділянки. Благоустрій таких територій передбачає проведення цілого комплексу робіт, заходів, які не тільки роблять територію більш привабливою для очей, але і забезпечують чистоту, зручність і безпеку для майбутніх мешканців.

Благоустрій території – це цілий комплекс робіт, спрямованих на надання привабливого вигляду території, втілення ідей ландшафтного дизайну і створення майданчиків для проведення часу.

Тротуарна плитка ФЕМ – універсальний матеріал з великим терміном експлуатації. Відрізняється високою якістю, має різноманітні форми. Найпоширеніший варіант використання вищевказаних матеріалів – укладання пішохідних доріжок з тротуарної плитки, зон паркування, монтаж тротуарної плитки і укладання тротуарної плитки на дачі, міському парку тощо.

Професійне укладання тротуарної плитки.

Этапи:

  • Підготовка поверхні: на площу укладання наносяться контури і виставляються орієнтири, після цього готують підставу.
  • Планування: для підготовки необхідно зняти верхній шар грунту і постелити вирівнюючий, потім створюються нахили, дренажний шар і водовідведення.
  • Монтаж несучого шару.
  • Монтаж бордюрів.
  • Пристрій сухого ц / п розчину безпосередньо під тротуарну плитку або бруківку.
  • Укладання тротуарної плитки.
Благоустрій території 1
Благоустрій території 2
Благоустрій території 3

Компанія БК ГІСКОН більше 14 років надає комплекс робіт: від розробки оптимальних проектних рішень до безпосереднього їх виконання. Звертаючись до нас, ви впевнені в надійності і довговічності проведених робіт.

Висока якість робіт з подальшим обслуговуванням та гарантією.

Наши клиенты